KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088303
nr 1208 8303
Carl Månsson
(1892-1976), Sverige
Oljemålning, Skånegård, Signerad, oramad. Olja på duk, 49x70
Carl Månsson, svensk målare född i Lund 1892, död 1976.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:24:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)